Nálunk a csapat tagjává válsz

Junior Könyvelő

Víziónk

Ehhez mindenképp szükséges, hogy legyen:
• legalább középfokú pénzügy-számviteli végzettséged;
• legalább alapfokú szakmai angol nyelvtudásod;
• gyakorlatod az Excel használatában.

Növeli az esélyeidet, ha:
• van mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettséged;
• szereztél már hasonló munkakörben 1-2 év tapasztalatot;
• dolgoztál már valamilyen integrált vállalatirányítási rendszerben.

Az Ön munkaterhelése

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:
• szeretnél egy családias környezetben dolgozni;
• szeretnéd elmélyíteni számviteli és adózási ismereteidet, gyakorlatot szerezni a teljeskörű könyvelésben úgy, hogy lehetőséged van a cég életének bármely részébe betekinteni;
• szívesen és alaposan végzed el az ismétlődő feladatokat is (bank, pénztár könyvelése);
• motivál, ha komplexebb feladatokat bíznak rád, mint például a könyvviteli zárásban való aktív részvétel, és ahhoz szükséges kimutatások és dokumentációk készítése, számlaegyeztetések elvégzése;
• szeretnél magabiztosan eligazodni a havi és negyedéves bevallások, statisztikai jelentések elkészítésében és kiigazodni az adófolyószámlán is;
• szeretnél szakmailag fejlődni, minél összetettebb könyvelési feladatokat ellátni;
• érdekel a folyamatok optimalizálása és nem riadsz vissza az Excel használatától;
• szeretnéd kamatoztatni az angol nyelvtudásod.

Viszonzásul mi ezt kínáljuk neked

Amit mi tudunk biztosítani, hogy jól érezd magad nálunk:
• versenyképes jövedelmet és többféle egyéb juttatást;
• kiválasztást követően azonnali munkakezdést;
• céges telefont, laptopot;
• heti 1 nap home office lehetőséget próbaidő után;
• dinamikusan fejlődő és stabil hátteret;
• jó hangulatú, fiatalos légkört;
• emberközpontú, eredmény orientált szemléletet;
• támogatjuk az ötleteidet;
• jól megközelíthető irodát.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Jelentkezési ív a meghirdetett pozícióhoz

Základní informace
Beolvasás